Viral Videolar Galata Kulesinde Kendini Yakan Sansürsüz
Viral Videolar Galata Kulesinde Kendini Yakan Sansürsüz

Viral Videolar Galata Kulesinde Kendini Yakan Sansürsüz

162 View

Operatimur.com – Hallo sobat berjumpa lagi bersama admin yang tentunya selalu membawakan informasi terbaru. Pada kesempatan kali ini admin akan membahas Viral Videolar Galata Kulesinde Kendini Yakan Sansürsüz.

Son zamanlarda sosyal medya yine büyük bir ateş topu haline gelen bir vatandaşın videosunun varlığıyla sahne aldı.

Olay, saat 19.30 sıralarında Beyoğlu Galata Kulesi Meydanı Büyük Hendek Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Abdullah Cihat Turan S., gece saatlerinde eline plastik tırpan aldı.

(28), bilinmeyen bir nedenle, önce elbiselerinin üzerine tiner döktü ve sonra kendini yaktı. Aniden yanmaya başlayan genç, neredeyse bir ateş topuna dönüştü.

Ayrıca oku :

Olayda, seyircilerin şaşkınlığı üzerine yanmış gence, yakındaki bir dükkanın sahibi tarafından yangın söndürücü ile müdahale edildi. Müdahalenin ardından ağır yaralanan genç yere düştü. Korku anları birkaç saniye boyunca telefonun kamerasına yansır.

Alev topuna dönen gence söndürme tüpüyle müdahale

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralı genci yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı.

Gencin vücudunda 2. ve 3. dereceden yaktıkları olduğu ve hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, gencin cebinde Konya’dan geliş otobüs bileti olduğunu tespit etti. Ayrıca gencin yanan poşetindeki tableti de polis tarafından muhafaza altına alındı.

Bu, hepiniz için yöneticiye iletilebilecek küçük bir bilgidir, umarım yöneticiden gelen bilgilerle yararlı olabilir.

Örtmek

Böylece yöneticinize iletilebilecek bilgiler hakkında her şey Viral Videolar Galata Kulesinde Kendini Yakan Sansürsüz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.